מי אנחנו?

ברוכים הבאים לעולם של Zen Technologies, החברה שבה טכנולוגיה וחדשנות נפגשות כדי ליצור מציאות חדשה. אנו מאמינים בכוחה של טכנולוגיה לשנות חיים, לפשט תהליכים ולהוביל להצלחה עסקית.

דוד סיני, מייסד ומנכ"ל Zen Technologies, הוא איש טכנולוגיה מלידה עם רקע מקצועי רחב וניסיון עשיר בעולם הטכנולוגיה והחדשנות. דוד, שהחל את דרכו בתעשיית התאטרון, מצא את תשוקתו האמיתית בטכנולוגיה ובחדשנות, והפך אותה למרכז חייו בעשור וחצי האחרונים.

החברה שלנו, שהוקמה על ידי דוד, מתמחה בפתרונות טכנולוגיים חדשניים, מאבטחת מידע וניהול רשתות עד לאופטימיצזיית הוליסטית, כלל מערכתית של תהליכים.

ניסיון זה מאפשר לנו להבין את הצרכים המשתנים של העסקים בעידן הדיגיטלי ולהציע פתרונות מותאמים אישית, אשר משלבים בין מחשוב לחדשנות טכנולוגית.

ב-Zen Technologies, אנו מתמחים בהתאמה מדויקת של טכנולוגיות לצרכי הלקוחות שלנו, תוך כדי שמירה על גמישות, מקצועיות וקשר אישי עם כל אחד מלקוחותינו.

הכשרות הטכנולוגיות העמוקות שלנו, ביחד עם היכולת להבין את הצורך העסקי ולתרגם אותו לפתרונות טכנולוגיים, מבטיחות שאנו לא רק מספקים פתרונות, אלא יוצרים ערך מוסף לעסק שלך.

המסע שלנו ב-Zen Technologies כולל פיתוח והטמעת מערכות מידע מתקדמות, כולל ERP, BI, אבטחת מידע, ועוד, תוך שימת דגש על פתרונות אוטומציה ואפליקציות מתקדמות.

הניסיון העשיר והגישה הייחודית שלנו לטכנולוגיה מאפשרים לנו להביא ללקוחותינו פתרונות איכותיים, אמינים וחדשניים, אשר מקדמים אותם לשיאים חדשים.

אנו ב-Zen Technologies מחויבים להצלחה של הלקוחות שלנו ומאמינים שהצלחתם היא הצלחתנו.

תשוקתנו לטכנולוגיה ולחדשנות מניעה אותנו קדימה, ואנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מרתק זה.

לפרטים נוספים על פתרונותינו וכיצד אנו יכולים לעזור לעסק שלך לצמוח ולהתפתח, צרו איתנו קשר. אנו כאן כדי לעזור, לייעץ וללוות אתכם בכל שלב ושלב.

אז מה אנחנו עושים בעצם?

טווח מלא של שירותים טכנולוגיים מתקדמים ומותאמים לעסק שלך בתחום ה-IT

Priority

ניסיון רב במודלי עבודה ב ERP של פריוריטי ניסיון בפרויקטים רבים בתחום הלוגיסטיקה (שרשרת האספקה), כספים, ייצור ועוד מחשוב ואוטומציות למחסנים לוגיסטים WMS הטמעת אפליקציות ארגוניות POD רבות לתהליכי שרשרת אספקה כגון "מעקב אספקות", "טכנאי שטח" ו"אנשי מכירות שטח"

שירותי BI

שירותי BI באמצעות PowerBI של מייקרוסופט מתמחה ביצירת דוחות ממוחשבים, דשבורדים אינטראקטיביים וקישור נתונים ממקורות שונים חוויית קבלת החלטות מבוססת נתונים לכלל מחלקות הארגון: כספים, לוגיסטיקה, שירות, מכירות הנהלה ליווי והטמעה עד לעבודה שגרתית עם הדוחות דוחות מעקב שימוש בדוחות

אופיס 365

שירותי ניהול אופיס 365 וענן של Azure. הקמה, הגדרה, תחזוקה ואופטימיזציה של מערכות 365 בענן מנגנוני אבטחה, תמיכה בתהליכים עסקיים והתאמות תוכנה הבטחת שימוש אופטימלי במשאבי הענן ובניית תשתיות IT מותאמות לתמיכה בתהליכים העסקיים ליווי, הטמעה והדרכה

Security

יישום מערכות אבטחה מתקדמות, חיבור עם ספקים ויועצים מובילים בתחום. ליווי בתהליך תקינה ISO27001 ו-ISO27799 פתרונות אבטחה מעשיים ומתקדמים המתאימים לצרכים של כל ארגון

E-commerce

בניית אתרי E-Commerce מתקדמים ואינטואיטיביים המחוברים למערכת ERP של פריוריטי הבנה מעמיקה של הדרישה העסקית  מאפשרת התאמת המערכות לתמיכה במטרות העסק, לספק חווית משתמש מעולה ולהביא לרמת יעילות מקסימלית בחיבור של עולם ה E-Commerce יחד עם הפריוריטי.

Integration

שירותי ניהול אופיס 365 וענן של Azure. הקמה, הגדרה, תחזוקה ואופטימיזציה של מערכות 365 בענן מנגנוני אבטחה, תמיכה בתהליכים עסקיים והתאמות תוכנה הבטחת שימוש אופטימלי במשאבי הענן ובניית תשתיות IT מותאמות לתמיכה בתהליכים העסקיים ליווי, הטמעה והדרכה